Mam MOC czyli zamiast kofeiny Jacek Walkiewicz!

   


Rynek księgarski ugina się od książek rozwojowych, w których jest mnóstwo porad typu np.: jak zarobić milion dolarów, jak zjednać sobie przyjaciół, pozytywne myślenie, jak być zołzą itp.itd. A jak z tego ogromu wybrać tą odpowiednią?


Drogi są dwie - albo się ma szczęście i trafia się na odpowiedni egzemplarz, albo pozytywna recenzja. Ja trafiłam na recenzje jednej z osób, która była zafascynowana osobą Jacka Walkiewicza - psychologa, członka Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Zanim przeczytałam książkę obejrzałam jego 20 minutowe nagranie na TEDxWSB, umieszczone na YouTube ma ono ponad 1.5 miliona odsłon. Po zobaczeniu tego filmu nakręciłam się tak bardzo, że postanowiłam zdobyć jego książkę "Pełna Moc Możliwości".

 Książka jest rozwinięciem jego wykładu, ale na pewno wszyscy nabiorą jeszcze większego apetytu na życie i  spełnianie marzeń po przeczytaniu tej książki. Autor pisze do nas prostym językiem, bez zawiłych teorii psychologicznych, a pytania przez niego stawiane, trafiają w samo sedno i poruszą niejednego czytelnika. Jeżeli nie piliście jeszcze kawy koniecznie zaserwujcie sobie książkę Jacka Walkiewicza "Pełna Moc Możliwości.

Komentarze

  1. W zalewie coachingowych książek trudno rzeczywiście znaleźć coś wartościowego. O tym panu coś słyszałem. Same dobre rzeczy zresztą.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest fantastyczny polecam jego książki :-) pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz