Agnieszka Maciąg "Słowa mocy. Sztuka tworzenia szcześwliego życia."
Jest ranek idziesz do łazienki, szybko obmywasz twarz wodą, spoglądasz w lustro i myślisz oczy podkrążone, widoczne zmarszczki, o rany jeszcze na dodatek te bruzdy. Dopiero wstałam, a już mi się nie chce! Gdzie dawna pełna energii osoba, którą kiedyś byłam?... Kochani tak wygląda bardzo często u niejednego z nas rzeczywistość poranna. Słowa, które rzucamy w przestrzeń, wracają do nas jak bumerang, tak samo z myślami, którymi się karmimy na co dzień. Gdy dochodzimy do ściany i chcemy coś zmienić, wówczas szukamy pomocnej dłoni, który wyciągnie nas na brzeg i pokaże świat z zupełnie innej perspektywy. Dziś jest tą pomocną dłonią jest Agnieszka Maciąg, która pokaże nam, że warto dbać o jakość naszego życia i o słowa, które dodają mocy.

Szczerze nie spodziewałam się wielkiego WOW po tej pozycji wydawniczej i chyba czasem warto tak podchodzić, bo wiele dobrego może z tego wyniknąć. Agnieszka jest osobą, która postanowiła zmienić praktycznie większość w swoimi życiu, z zapracowanej modelki oraz osoby publicznej, stała się kobietą dla której ważna jest harmonia i jakość życia. Zaowocowało to fantastycznymi książkami napisanymi przez nią. Tymczasem "Słowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia" jest o sile, która drzemie w każdym z nas. Z cała pewnością mogę napisać, że jest inna od jej poprzednich wydanych ale równie wartościowa oraz karmiąca naszą duszę. W kolejnych rozdziałach mamy słowa mocy, można je czytać w kolejności albo wybrać te, które w danym momencie są nam potrzebne jak np.: szczęście, wolność, miłość odwaga, wrażliwość, rozwój. Dla każdego jest odpowiednie wprowadzenie, afirmacja, medytacja oraz miejsce na notatki własne. Przez całą książkę czujemy duchowe wsparcie autorki i jej niesamowitą energię. Dla mnie czytanie tej książki było wspaniałą przyjemnością i duchowym przeżyciem oraz przyczyniło się do codziennej praktyki medytacji. Dodatkowo co bardzo rzadko zaznaczam przy recenzjach "Słowa mocy" są przepięknie wydane, a fotografie towarzyszące tekstowi nadają wyjątkowy klimat tej pozycji wydawniczej.

Ja jestem pod wielkim wrażeniem i polecam wszystkim "Słowa mocy. Sztuka tworzenia szczęśliwego życia" Agnieszki Maciąg. Warto mieć ją w swojej biblioteczce i wracać, kiedy poczujemy niedobór danego słowa w naszym życiu! Książka ta może się także okazać wspaniałym prezentem dla żony, partnerki, przyjaciółki. Tymczasem ten moment przeznaczam na delektowanie się słowami Agi w towarzystwie kawy i czasu, który jest teraz tylko mój!
 

Komentarze

Prześlij komentarz